דלג על בר עליון
בר עליון

חוגים



דלג על בר ימין
בר ימין
כדורגל

 

תוכנית פעילות בית ספר לכדורגל 2016/17

 

 בית הספר כיתה  ימים שעות פעילות הערות מאמן
 גולן  ט.ט. חובה ב' 17:05-17:50    
 גולן   ט.חובה +חובה  ד' 17:15-18:00   עמית.פ+ולדי
   א-ב

 א'

 

 ו'

17:00-18:00

12:10-13:10

 

 יוסי חיים

דן רוק+בן פלח

   ג-ה

 ג',ה'

16:00-17:00   אמיר.ר/יוסי.ח

 

 

 

 אמירים   ט.ט.חובה  ה' 17:15-18:00   יוסי חיים
      ט.חובה+חובה  ג' 17:15-18:00   ולדי+עמית.פ
  ט.חובה+חובה  ג' 18:00-18:45   ולדי+עמית.פ
   א-ב

 ב'

 

 ו'

16:00-17:00

12:10-13:10

 

מני כהן+יוסי חיים

מני כהו+יוסי חיים

   ג-ד-ה

 א'

 

 ג'

17:15-18:15

16:00-17:00

 

דן רוק

ניר בן ניסן

   ו-ז

 א'

 

ה'

18:30-20:00

19:15-20:30

  ניר בן ניסן
   ח  ג' 18:45-20:15   עמית פולקובסקי
 ק.יערים  ט.חובה+חובה  ג' 16:15-17:00   עמית.פ+שחר יוסף
   א-ב  א',ה' 15:50-16:50   ד+מני/ולדי
   ג-ד  ב',ה' 13:50-14:50   ולדי/ניר
   ה-ו  א'+ג' 14:00-15:00   ניר בן ניסן
הדר  ט.חובה+חובה ה'

17:00-17:45

מגרש קלמן ניר.ב+מאיר מנור
א-ב 

 ג'

 

 ה'

 

 ד'

 

 ו'

13:05-14:05

13:05-14:05

16:15-17:15

12:10-13:10

הדר

קלמן

הדר

ולדי

מני כהן

עמית.פ+עמי ברדה

   ג-ד

 א'

 

ה'

15:50-16:50

16:00-17:00

 קלמן עמית.פ/ניר.ב+מאיר.מ
ה-ו

 א'

 

 

16:50-17:50

קלמן

 

עמית פולקובסקי

 

 אוסישקין   ט.ט.חובה  א'

17:00-17:45

מגרש הקטן  ולדי+שחר
   ט.חובה+חובה  א' 18:00-18:45    עמית.+ולדי+שחר
  א-ב

ב'

 

ג',ה'

 

 ו'

16:00-17:00

13:00-14:00

12:10-13:10

 אור בלאיש

אמיר.ר+ניר+אסף.ג

אסף+שחר+אור.ב

   ג  ה' 13:50-14:50 במגרש הקטן במגרש הקטן

 בן פלח

 

   ד  ג' 14:00-15:00    אסף גרנשטיין
   ג-ד  א',ג' 16:00-17:00    ולדי+שחר
 אורנים  א-ב  א',ד',ה' 13:00-14:00    ניר/ולדי/רסלר
   ג-ד-ה  א',ה' 16:00-17:00    בן פלח/מני כהן

מגרש הסינטטי/

מגרש האימונים

 ט.חובה+חובה

ב'

 

 ו'

17:15-18:00

13:30-14:15

מגרש אימונים

מגרש הסינטטי

 עמית.פ+שחר+מני

יוסי חיים+דן רוק

 א-ב

 א'

 

 ו'

16:15-17:15

13:30-14:30

מגרש אימונים

מגרש הסינטטי

 ניר בן ניסן

ולדי+בן פלח

   ג-ד-ה

 א'

 

 ו'

17:15-18:15

13:30-14:30

מגרש אימונים מגרש הסינטטי

 ניר.ב+מאיר מנור

מני כהן+אסף+שחר

 דורון  ט.ט.חובה   ג'  16:15-17:00 מ.דורון  בן פלח ודן רוק
   ט.ט חובה  ד' 16:45-17:30  מ.דורון יוסי חיים
   ט.חובה+חובה  ב' 17:00-17:45   מ. דורון  ולדי+ עמי ברדה
   ט.חובה+חובה  ג' 17:00-17:45   מ.דורון  דן רוק+בן פלח
   ט.חובה+חובה  ה' 17:15-18:00   מ.דורון  ולדי+עמית.פ
   א

 ב'

17:45-18:45   מ.דורון  ולדי+עמי ברדה
   א-ב  ה' 18:00-19:00   מ.דורון  ולדי+עמית.פ
   ב  ג' 17:45-18:45   מ.דורון  דן רוק+בן פלח
   ג-ד

 ב'

 

 ה'

18:45-19:45

19:00-20:00

 מ.דורון

 ולדי+עמי ברדה

ולדי+עמית.פ

   ה-ו  ד' 17:30-18:30  גינת החבלים  בן פלח
 תיכון אלון  ט.חובה+חובה  ג' 16:30-17:15  במגרש התיכון  יוסי חיים
 מגרש הטניס הסינטטי  ג-ד

 ג'

 

 ה'

17:00-18:00

18:00-19:00

 מגרש הטניס  ניר בן ניסן

 


 מחנה כדורגל קיץ 2017:

http://www.sportramat-hasharon.org.il/_Uploads/dbsAttachedFiles/regelplayer.pdf

דף פעילות בקייטנה:

http://www.sportramat-hasharon.org.il/_Uploads/dbsAttachedFiles/regelpeilot.pdf

 

 

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
לוגו אתר נגיש
בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד