דלג על בר עליון
בר עליון

חוגים



דלג על בר ימין
בר ימין
כדורגל

 

תוכנית פעילות בית ספר לכדורגל 2017/18

 

 בית הספר כיתה  ימים שעות פעילות הערות מאמן
 גולן  ט. חובה ב' 17:15-18:00    דן רוק ויוסי חיים
חובה  ד' 17:30-18:15   עמית.פ +ולדי
א-ב

א'

 ו'

17:00-18:00

12:10-13:10

 

 יוסי חיים

דן רוק+ עומר לוינסון

   ג-ד

 ג',ה'

16:00-17:00   אמיר.ר/יוסי.ח
    ה-ו  א'  13:50-14:50    דן רוק
 אמירים  ט.ט.חובה  ה' 17:15-18:00   יוסי חיים +בן פלח
   ט.חובה+חובה  ג' 17:15-18:00   ולדי+ מני+ שחר
  ט.חובה+חובה  ג' 18:00-18:45   ולדי
  א-ב

ב'

ו'

16:00-17:00

12:10-13:10

 

מני כהן+דן רוק

מני כהו+ ולדי

ג-ד-ה

 א'

 ג'

17:15-18:15

16:00-17:00

 

מני כהן+דן רוק

ניר בן ניסן

  ז-ח

א'

18:30-20:00

ניר בן ניסן
 ק.יערים  ט.חובה+חובה  ג' 16:15-17:00  בקאנטרי רמה"ש יוסי חיים+שחר
   א-ב  א',ה' 16:00-17:00  בקאנטרי רמה"ש דן רוק+מני/ולדי
   ג-ד

 ב'

ה'

13:50-14:50

 בבית ספר ק.יערים

בקאנטרי רמה"ש

(יש הסעות מבי"ס)

 

ולדי/עמית.פ 
   ה-ו  א'+ג' 14:00-15:00  בקאנטרי רמה"ש ניר בן ניסן
הדר  ט.חובה+חובה ה'

17:00-17:45

מגרש קלמן עמי ברדה+דן רוק
א-ב 

 

ג'

 ד'

 ה'

 ו'

 

16:00-17:00

16:15-17:15

13:05-14:05 

12:10-13:10

מגרש קלמן

מגרש קלמן

מגרש הדר

מגרש הדר

מני כהן

דן רוק

עמית.פ

עמי +גל+בן פלח

   ג-ד

 א'

 ה'

15:50-16:50

16:00-17:00

 מגרש קלמן

עמית.פ

עמי ברדה+דן רוק

ה-ו

 א'

 

16:50-17:50

מגרש קלמן

עמית פולקובסקי

 

 אוסישקין   ט.ט.חובה  א'

17:00-17:45

מגרש הקטן  ולדי+שחר
   ט.חובה+חובה  א' 18:00-18:45    עמית.+ולדי+שחר
א-ב

 

ב'

ג',ה'

ו'

 

16:00-17:00

13:00-14:00

12:10-13:10

אור בלאיש

אמיר.ר+ניר+אסף.ג

אסף+שחר+אור.ב

   ג-ד

 א'+ג'

ה'

16:00-17:00

13:50-14:50

במגרש הקטן

 ולדי+שחר

בן פלח

 

   ד-ה  ג' 14:00-15:00    ולדי
 אורנים  א-ב  א',ד',ה' 13:00-14:00    ניר/ולדי/רסלר
   ג-ד  א',ה' 16:00-17:00    בן פלח

מגרש הסינטטי/

מגרש האימונים

 ט.חובה+חובה

ב'

ו'

17:15-18:00

13:30-14:15

מגרש אימונים

מגרש הסינטטי

 עמית.פ+עמי+מני

יוסי חיים+דן רוק

 א-ב

 א'

 ו'

16:15-17:15

13:30-14:30

מגרש אימונים

מגרש הסינטטי

 ניר בן ניסן

ולדי+בן פלח

   ג-ד-ה

 א'

 ו'

17:15-18:15

13:30-14:30

מגרש אימונים מגרש הסינטטי

 ניר.ב+מאיר מנור

מני כהן+עמי+שחר

 דורון  ט.ט.חובה   ד'  16:45-17:30 מ.דורון יוסי חיים+בן
 

 ט.חובה+חובה

 ב' 17:00-17:45  מ.דורון ולדי+מאיר מנור
   ט.חובה+חובה  ג' 16:30-17:15   מ. דורון  דן רוק+בן פלח
   ט.חובה+חובה  ה' 17:15-18:00   מ.דורון  ולדי+עמית.פ
   א

 ב'

ג'

17:45-18:45

17:15-18:15

  מ.דורון

 ולדי+מאיר מנור

דן רוק+בן פלח

   א-ב  ה' 18:00-19:00   מ.דורון  ולדי+עמית.פ
   ב  ג' 18:15-19:15   מ.דורון  דן רוק+בן פלח
   ג-ד

 ב'

 ה'

18:45-19:45

19:00-20:00

 מ.דורון

 ולדי+מאיר מנור

ולדי+עמית.פ

   ה-ו  ד' 17:30-18:30  גינת החבלים  בן פלח
 מגרש הטניס הסינטטי  ג-ד

 ג'

 ה'

17:15-18:15

18:00-19:00

 מגרש הטניס  ניר בן ניסן
   ט-י ג' 18:15-19:45  מגרש הטניס ניר בן ניסן
 תיכון אלון ט.חובה וחובה ג' 17:15-18:00 תיכון אלון במגרש בחוץ יוסי חיים

 

 

טורניר כדורגל בסוכות:

http://www.sportramat-hasharon.org.il/_Uploads/dbsAttachedFiles/regel(7).pdf

 

לפלייר החוג לחצו כאן:

http://www.sportramat-hasharon.org.il/_Uploads/dbsAttachedFiles/regel(5).pdf

 

 לכדורגל בנות וספורט משולב-לחצו כאן:

http://www.sportramat-hasharon.org.il/?CategoryID=240 

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
לוגו אתר נגיש
בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד