דלג על בר עליון
בר עליון

חוגים



דלג על בר ימין
בר ימין
כדורסל בנים

פעילות בית-ספר לכדורסל לעונת גילאי גן-כיתות ד' 2017/18

 מיקום  כיתה ימים שעות פעילות מאמן
קרית יערים ט.חובה וחובה  ג', ה'  17:00-17:45 תמי פלד חיון
   א  ג', ה'  16:00-17:00 תמי פלד חיון
   ב  ג', ה'  17:45-18:45   תמי פלד חיון
   ג  ג', ה'  15:00-16:00 תמי פלד חיון
   ד  ג', ה'  14:00-15:00 תמי פלד חיון
 אמירים  א + ב  א', ד'  17:00-18:00 בקלמן הדס אבן שושן
   ג  ב', ד'   16:00-17:00 בקלמן הדס אבן שושן
   ד  ב', ד'  15:00-16:00 בקלמן הדס אבן שושן
 גולן  א+ ב  ב',ה'   13:00-14:00,14:00-15:00 שחר ישראל

 תוספת ל3

 

 ב',ה' 

 13:00-14:00,14:00-15:00 שחר ישראל
   ג+ ד  ב', ד'  16:15-17:15 תומר אקסברד
 הדר  א  א', ג'   16:00-17:00 קלמן הדס אבן שושן
   ב  א', ג'   16:00-17:00 קלמן הדס אבן שושן
   ג

 א'

 ג' 

 18:00-19:00 קלמן

 17:00-18:00 קלמן

הדס אבן שושן
   ד  א', ג'   15:00-16:00 קלמן הדס אבן שושן
 אוסישקין  א

 ב'

 ה'

13:00-14:00

13:00-14:00

תומר אקסברד

תומר אקסברד

ב

א',ד' 

 13:00-14:00

 

תמיר/רן

   ג  א', ד'  14:00-15:00 תמיר/רן
   ד  ב' ,ה'  14:00-15:00 תומר אקסברד
 אורנים  א +ב

 ג'

 ו'

 14:00-15:00,13:00-14:00

 12:10-13:10

תמיר פינטל

שחר ישראל

   ג+ד

 ג'

 ו'

13:00-14:00 ,14:00-15:00

12:10-13:10

 גל זוסמן

גל זוסמן

דורון -נוה גן  ט.חובה וחובה  א'  17:00-17:45 מגרש בי"ס אביב הראל

 

 א

 א'

 ד'

 16:00-17:00 במגרש בי"ס

16:30-17:30 במגרש בי"ס

נועם מזור

אביב הראל

   ב+ג

א'

ד'

17:45-18:45 במגרש בי"ס

17:30-18:30 במגרש בי"ס

 אביב הראל

אביב הראל

   ג+ד  ב' ,ה'  17:00-18:00  אלעד חביב
 גילאי גן בקלמן

 גן חובה

קבוצה א'

 ב'  17:00-17:45 בקלמן אסף טיטנסקי

ורן לפלר

 גילאי גן בקלמן

גן חובה

קבוצה ב'

 ב'  17:45-18:30 בקלמן אסף טיטנסקי

ורן לפלר

 עתודה כיתות ה'-יא' לעונת 2017/18

 כיתה ימים שעות פעילות אולם/מגרש מאמן
 כיתות ה  ב ,ה  15:00-16:00  אוסישקין תומר אקסברד
 תוספת ל3 פעמים כיתות ה'  ג'  16:00-17:00 מגרש אמירים גל זוסמן

כיתות ו' קבוצה א'

 ב'

 ד'

18:30-19:30

18:00-19:00

אולם קלמן

מגרש אלון

 נועם עוזר

עידו שמרון

 כיתות ו' קבוצה ב'

 ב'

 ד'

 18:30-19:30

18:00-19:00

 מגרש אלון

אולם קלמן

עידו שימרון

נועם עוזר

 תוספת ל3 פעמים כיתות ו'  ג'

18:00-19:00

18:45-19:45

אולם קלמן

אולם קרית יערים

עידו פילטר

 כיתה ז' קבוצה א'

 ד'

 ה'

19:00-20:00

17:00-18:00

מגרש אלון

אולם קלמן

נועם עוזר

 נועם עוזר

 כיתה ז' קבוצה ב'

 ד'

 ה'

 19:00-20:00

17:00-18:00

אולם קלמן

מגרש אלון

עידו שימרון

 יובל פיין

 תוספת ל3 פעמים כיתות ז'  ב' 19:30-20:30 אולם קלמן נועם ועידו
 כיתות ח' קבוצה א'

 ג'

 ה'

19:00-20:00

18:00-19:00

אולם קלמן

מגרש אלון

 עידו פילטר

סהר טיבי

 כיתות ח' קבוצה ב'

 ג'

 ה'

19:00-20:00

18:00-19:00

מגרש אלון

אולם קלמן

 גל זוסמן

נועם עוזר
 תוספת ל3 פעמים  א' 19:00-20:00 אולם קלמן גל +נועם
 כיתות ט'

 א'

 ה'

18:00-19:00

19:00-20:00

אולם אלון

אולם קלמן

נועם מזור

נועם מזור

 תוספת ל3 פעמים  ו' 13:30-14:30 עלומים שחר ישראל
 כיתות  י'

 א'

 ה'

 20:00-21:00

19:00-20:00

אולם קלמן

אולם אלון

גל זוסמן

גל זוסמן

 תוספת ל3 פעמים  ג'  20:30-22:00 אולם עלומים גל זוסמן
 כיתות  יא'

 ג'

ה'

 20:30-22:00

20:00-21:00

 אולם עלומים

אולם קלמן

 גל זוסמן

נועם מזור

 

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
  1. לעמוד הבא
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
לוגו אתר נגיש
בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד